Salwa dla Agaty – inauguracja nowych zajęć w BUDOJO

Salwa dla Agaty – korespondencyjny turniej łuczniczy.
Pierwszym tego typu turniejem był „GŁUCHy Strzał do Żaby” którego adresatem była Lena .
Później łucznicy rozpętali „Sztorm dla Pawła”.
Tym razem odpalamy łuczniczą „Salwę dla Agaty”. Zbieramy na wózek inwalidzki dla Agaty, która niedługo zostanie mamą i jest jej on potrzebny żeby mogła w pełni nią być.

Uczestniczyć w turnieju może każdy, kto zechce wesprzeć akcję harytatywnej pomocy dla Agaty. Sporykamy się 1 sierpnia br. w Budojo o godzinie 19:00.
Będziemy strzelając do tarczy z Artylerią zbierać „Punkty Artyleryjskie”, dla Agaty Reszka. Tarcze 2D z wizerunkiem Artylerii po turnieju z podpisami wszystkich uczestników zostaną wysłane do Agaty z certyfikatem ilości zdobytych punktów przez każdą grupę.
Mamy nadzieję że przyłączycie się do akcji i pomożecie nam ustrzelić jak największą ilość punktów.
ZASADY
1. Do Artylerii strzelamy 3 serie po 3 strzały
2. Pierwszą serię strzelamy z odległości 15 m.
3. Drugą serię strzelamy z odległości 20 m.
4. Trzecią serię strzelamy z odległości 25 m.
5. Dzieci do lat 14 strzelają odpowiednio z 10 , 15 i  20 m.
6.Artyleria posiada 6 stref punktowanych 10-5-5-3-3-1 (reszta artylerii poza oznaczonymi miejscami punktowana jest za jeden).
7. Po strzelaniu każdy uczestnik podpisuje się na tarczy 2D.
8. Podpisaną Artylerię wysyłamy do Agaty.
9. Listę z punktacją wysyłamy do Sędziego Głównego, który jak w korespondencie sporządzi odpowiedni protokół i opublikuje na tablicy wydarzenia.
Kategorie sprzętowe
Nl- naturale historyczne
Tr- tradycyjne
Tr-hu- tradycyjne z podstawką
Ol- olimpijskie
Hu- Bloczki z celownikiem pinowym
Cu- Bloczki z celownikiem dowolnym
Turniej SALWA DLA AGATY jest inauguracją zajęć łucznictwa tradycyjnego w Budojo. Klub Łucznictwa Tradycyjnego ARCHERYKON, który do tej pory działał przy DZIUPLI TROPICIELI PRZYGÓD przenosi swoje działania z Białołeki na Ursynów (Budojo, ul. Bekasów 6) i od sierpnia wznawia swoją działalność. Treningi łucznictwa tradycyjnego prowadzi Andrzej Graniak, w każdy czwartek od 19:00 do 20:30. Zapraszamy tych, którzy pragną podnieść swoje umiejętności jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z łucznictwem tradycyjnym.