Dzień otwarty w BUDOJO

Wielu z nas ma już o tej porze za sobą letnie wyjazdy, podróże, wędrówki, mniej lub bardziej ekscytujące przygody. Świeże są jeszcze wspomnienia wakacji ale chcąc nie chcąc wracamy do naszych codziennych obowiązków w domu, w szkole, w pracy.

Tradycyjnie już, we wrześniu intensyfikujemy aktywność w BUDOJO mając nadzieję, że nasze propozycje złagodzą nieco szok jesiennych powrotów do tzw. „szarej rzeczywistości”. Może nawet więcej – umożliwią przeżywanie doświadczeń, co najmniej równie inspirujących  jak te wakacyjne.

Zapraszamy do BUDOJO wszystkich zainteresowanych podróżami zarówno zewnętrznymi jak i „wewnętrznymi” – tymi „w głąb siebie,” które przeżywamy ćwicząc aikido, kenjutsu, jogę, tai chi oraz różne formy łucznictwa wschodniego.

Zapraszamy też i jednocześnie zachęcamy do współpracy i dzielenia się z nami pomysłami i umiejętnościami wszystkich  zainteresowanych różnymi formami kultury Wschodu.

Grafik zajęć jest już dostępny na naszej stronie. Informowaliśmy również, że od 14 września  odbywają się u Nas  sobotnie ogólnodostępne zajęcia z origami prowadzone przez doświadczoną instruktorką Irenę Polewicz. Kolejne spotkanie 28 września.

22 września  br. odbędzie się po raz kolejny Dzień Otwarty BUDOJO organizowany wspólnie z ursynowską Pracownią Ceramiczną MOJA LEPA.

Główną atrakcją będzie pokaz wypalania oraz mini-warsztat japońskiej ceramiki – raku (zapraszamy do obejrzenia filmu z poprzedniego spotkania).

Przewidujemy również ceremonię herbaty, pokazy łucznictwa japońskiego, tradycyjnego, aikido i inne atrakcje.

Szczegółowy harmonogram udostępnimy wkrótce. Zachęcamy do śledzenia aktualności na Naszej stronie oraz Fanpage’u.

Zapraszamy !