Witamy w Ośrodku Sportów Japońskich BUDOJO

budojoOśrodek Sportów Japońskich BUDOJO jest reprezentacyjnym miejscem treningowym Stowarzyszenia Aikido Aikikai (SAA), najstarszej – założonej w 1988 r. – tego typu organizacji non-profit w Warszawie. Ośrodek powstał w 2003 r. z inicjatywy Jerzego Pomianowskiego (ambasadora RP w Japonii w latach 1997-2002, który obok Aikido jest także wybitnym znawcą Koryu Bujutsu), oraz dzięki osobistemu zaangażowaniu i finansowemu wsparciu Witolda Fedorowicza – Jackowskiego (miłośnika Orientu, pasjonata tradycyjnego łucznictwa europejskiego i azjatyckiego, współtwórcy i wieloletniego mecenasa SAA).

 

meiji_torii

BUDOJO od początku swego istnienia utrzymuje stały kontakt szkoleniowy z Meiji Jingu Budojo Shiseikan w Tokio. Bierzemy aktywny udział w międzynarodowych seminariach Budo. Raz na kilka lat organizujemy grupowe wyjazdy do Japonii. Uczestniczymy w stażach International Shiseikan Budo Association (ISBA) oraz Polskiej Federacji Aikido (PFA), których jesteśmy członkiem, a także prowadzimy własne obozy i zgrupowania treningowe. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi ośrodkami w kraju i za granicą.

 

kyudojoBUDOJO to wyjątkowe miejsce. Zaciszne położenie, własny ogród oraz tradycyjny wystrój sali do ćwiczeń tworzą atmosferę, która pozwala oderwać się od stresów zabieganej codzienności.

Nasza doświadczona kadra instruktorska prowadzi zajęcia w ramach następujących sekcji:

AIKIDO – (dzieci, młodzież i dorośli)
KENJUTSU – (dorośli)
KYUDO (dorośli)
kendojo

Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu.

W celu wybrania odpowiedniej dla siebie opcji,  optymalnie dostosowanej do wzajemnych potrzeb i możliwości, zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć, regulaminem opłatetykietą.

Do zobaczenia w BUDOJO!