Koncert w Budojo w czwartek 18.V.2017

Zapraszamy do Naszej jurty na koncert muzyki orientalnej w wykonaniu Lucjana Wesołowskiego (sitar, flet bansuri) i Maurizio Murdocca (tabla). Zagrają oni muzykę opartą na tradycji indyjskiej z elementami nowoczesności.

W ramach koncertu muzycy przybliżą publiczności ich instrumenty, opowiedzą ich historię, pokażą jak się na nich gra itp. Ubarwią muzykę poetyckie fragmenty nauk indyjskich mistrzów duchowych, takich jak Kabir i Jiddu Krishnamurti.

Termin:  18.05.2017, godz. 20.00
Opłaty: według własnego uznania

Więcej informacji na Naszym Facebooku

Lucyan (Lucjan Wesołowski) gra na wielu instrumentach strunowych, perkusyjnych i fletach. Nagrał 28 CD i kaset ze swoimi utworami, które zostały wydane różnych krajach. W roku 2008 wydano w USA 6 DVD z kursami jogi, których podkład muzyczny został skompletowany z jego nagrań , a jego muzyka była ilustracją muzyczną do filmów, spektakli teatralnych i programów TV. Lucyan występuje od ponad 40 lat, zaprezentował ponad 1.000 koncertów w Polsce, Włoszech, Szwajcarii, Irlandii, Finlandii, na Węgrzech, w Czechach, Maroku, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i Niemczech.

Maurizio Murdocca to jeden z czołowych włoskich tablistów, udziela się jako wykonawca i nauczyciel gry na tabli. Wystąpił setki razy jako członek różnych zespołów, jego partie muzyczne zapisano na wielu płytach.

 

Zapraszam

Robert Kawka